Z nieznanych przyczyn wjechała do rowu (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Starej Wsi. Kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i wjechał do przydrożnego rowu

. Ona i jej pasażerka odniosły obrażenia. Kobiety zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut przed godz. 12 w Starej Wsi. Policjanci skierowani na miejsce wypadku ustalili wstępnie, że kierująca fordem, 25-letnia mieszkanka Rzeszowa straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi, wjeżdżając do przydrożnego rowu. W zdarzeniu obrażenia odniosła kierująca pojazdem i jej pasażerka. Kobiety karetką pogotowia zostały przewiezione do szpitala.

Policjanci ustalili, że kierująca pojazdem była trzeźwa. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku, ustalili świadków oraz zabezpieczyli ślady. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."