REKLAMA
TORUS

Odpowiedzą za włamanie. Grozi im 10 lat więzienia

SANOK / PODKARPACIE. Dwóch sprawców włamało się do lokalu gastronomicznego. Mężczyźni ukradli napoje oraz alkohol i uciekli przed przyjazdem Policji. W wyniku prowadzonych czynności sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów. Za włamanie będą odpowiadać przed sądem.

 

Włamanie do lokalu przy ul. Mickiewicza w Sanoku miało miejsce 26 lipca br. około godz. 2 w nocy. Sprawcy po wybiciu szyb weszli do środka i ukradli pieniądze oraz alkohol i napoje, łącznej wartości około 2000 zł. Włączony alarm sprawił, że mężczyźni uciekli przed przyjazdem Policji.

Patrolując okolicę w poszukiwaniu włamywaczy policjanci zatrzymali jednego ze sprawców. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Sanoka, który posiadał przy sobie część skradzionego mienia.

Policjanci wykonując czynności w tej sprawie ustalili, że drugim sprawcą był również 27-letni mieszkaniec Sanoka. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty włamania,  przestępstwa zagrożonego karą pozbawienia wolności do lat 10

źródło: KPP Sanok

01-08-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.