Z REGIONU: Zderzenie samochodów w Domaradzu. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. W piątek, na krajowej „dziewiątce” w Domaradzu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący fiatem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go volkswagena i najechał na jego tył. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

W piątek, około godz. 6.30 brzozowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 9 w Domaradzu. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący fiatem, 80-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go volkswagena i najechał na jego tył. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Mężczyźni byli trzeźwi.

W skutek tego zderzenia obrażeń doznał kierowca fiata i jego pasażerka. Mężczyzna i kobieta karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

źródło: KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."