BIESZCZADY: Policja zatrzymała turystów kierujących na podwójnym gazie

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Lescy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwóch turystów, którzy na „podwójnym gazie” przyjechali w Bieszczady. Obydwaj mężczyźni odpowiedzą za popełnienie przestępstwa, jakim jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

W piątkowe popołudnie policjanci w centrum Leska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem uno, który zawracał na drodze jednokierunkowej. Okazało się, że 29-letni mieszkaniec Nowej Sarzyny, który w Bieszczady przyjechał na wypoczynek, jest nietrzeźwy. Mężczyzna w organizmie miał 1,47 promila alkoholu.

Z kolei zatrzymany w niedzielne popołudnie 26-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego w organizmie miał 0,67 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali go w tym stanie w Hoczwi, podczas gdy kierował swoją audi a4.

Obydwaj kierowcy dziś rano usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa, jakim jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi za nie kara pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KPP Lesko

foto: sxc.hu

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."