REKLAMA
REKLAMA

Malowniczo usytuowany amfiteatr chlubą Polańczyka (ZDJĘCIA)

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Turyści, którzy tego lata odwiedzali Bieszczady, a konkretnie Polańczyk mogli wziąć udział w imprezach organizowanych w nowo otwartym amfiteatrze, który usytuowano przy ul. Zdrojowej tuż przy Jeziorze Solińskim. Obiekt prezentuje się imponująco i z pewnością będzie tętnił życiem podczas wakacji.

W 90% amfiteatr w Polańczyku finansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2007-2011. Nazwa projektu to: „Polańczyk i Schidnica – wykorzystajmy razem nasz potencjał turystyczny i kulturowy dla poprawy konkurencyjności Bieszczadów”. Cała inwestycja pochłonęła 1,2 mln zł.

Obiekt może pomieścić 2 tys. widzów. Posiada 500 miejsc siedzących i 1500 stojących.

Amfiteatr położony jest w pięknym miejscu. Otoczony drzewami, tylko o kilkadziesiąt metrów oddalony od zatoki Jeziora Solińskiego. Aby dojść do miejsc siedzących dla publiczności, turyści przechodzą przez zadbany park.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

30-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)