Dylemat Martina Vozdecky`ego

Do końca lipca wyjaśni się czy napastnik Ciarko PBS Bank KH Sanok Martin Vozdecky zostanie w ekipie aktualnego Mistrza Polski. Czeski napastnik rozważa propozycję sanockiego klubu, jak również wyjazd do Norwegii.

Martin Vozdecky, który od pięciu sezonów występuje w Ciarko PBS Bank KH Sanok, spotkał się w ostatnich dniach z działaczami klubu i otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu. 36-letni zawodnik ma także ofertę z Norwegii gdzie rozważa ją pod kątem przyszłościowym. Miałby tam najpierw grać, a później pracować.

Zaproponowaliśmy Martinowi współpracę na kolejny sezon i daliśmy sobie czas na odpowiedź do końca miesiąca – mówi wiceprezes Ciarko PBS Bank KH Sanok Maciej Bilański.

Blisko przedłużenia umowy jest Kanadyjczyk Mike Danton.

- Praktycznie wszystkie szczegóły zostały ustalone przez obie strony. Zostały tylko formalności związane z podpisaniem kontraktu. Myślę, że w najbliższych dniach sfinalizujemy umowę – dodaje Bilański.

Klub z Sanoka nie wyklucza przedłużenia umowy z kapitanem zespołu Martinem Richterem.

- Czekamy na oficjalne stanowisko PZHL co do ilości obcokrajowców w tym sezonie. Jeśli oprócz Matthew Williamsa (przyp. red.), który ma być liczony jako Polak, będzie też Danton, to będziemy mieli miejsce na zakontraktowanie Richtera – zakończył Bilański.

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."