Groził nożem klientom baru

WETLINA / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali agresywnego 33-latka, który wczorajszej nocy awanturował się w jednym z barów w Wetlinie. O pomoc policji poprosiła pracownica baru, gdyż nietrzeźwy mężczyzna groził nożem jej i klientom lokalu.

Do zdarzenia doszło około godz. 23. O interwencję policji poprosiła pracownica baru w Wetlinie. Według relacji kobiety, nietrzeźwy mężczyzna groził nożem jej i klientom lokalu. Policjanci na miejscu nie zastali agresywnego gościa, gdyż przed przybyciem patrolu zdążył uciec. Funkcjonariusze znaleźli go w jednym z miejscowych schronisk turystycznych. 33-latek z Wielkopolski najpierw próbował uciekać, a gdy został zatrzymany przez policjantów, próbował z nimi walczyć. Obezwładnionemu mężczyźnie funkcjonariusze odebrali nóż, którym wcześniej groził ludziom. W chwili zatrzymania w jego organizmie było ponad pół promila alkoholu.

Agresywny awanturnik noc spędził w policyjnym areszcie. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

KPP Lesko
foto: sxc.hu

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."