INTERWENCJA: Ruch Narodowy krytykuje burmistrza Sanoka. Gospodarz miasta odpowiada podczas uroczystej sesji (ZDJĘCIA)

„Stop igrzyskom na potrzeby kampanii wyborczej”, „Stop kampanii wyborczej za pieniądze podatników” grzmiały hasła wymalowane na transparentach, które w trakcie Światowego Zjazdu Sanoczan „przyozdabiały” Dom Sokoła.

Na naszą skrzynkę redakcyjną otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie dotyczące interwencji. Tym razem, chodzi o transparenty, które podczas Światowego Dnia Sanoczan zamontowano na balkonie Domu Sokoła.

„Sanoccy narodowcy wiedzą jak grać lokalnej władzy na nerwach”. „Chcesz zobaczyć coś, co Ci poprawi humor, a jednocześnie zirytuje burmistrza Sanoka?” – czytamy na profilu Ruchu Narodowego Sanok w jednym z portali społecznościowych. Pod wymienionymi wpisami umieszczono zdjęcia transparentów.

- Chcę powiedzieć obecnym tu młodym ludziom, że w idei tego zjazdu, nie ma żadnego drugiego dna. Jest jedna wielka idea: pokazania, że warto tu być, w Sanoku […] Jest ona słuszna, prawdziwa i płynie z serca […] O Sanoku warto mówić,  o jego troskach i sukcesach. Warto się o niego starać – mówił Wojciech Blecharczyk, podczas uroczystej sesji Rady Miasta inaugurującej Światowy Zjazd Sanoczan.

źródło: materiały nadesłane

TS

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."