REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Krok od tragedii na ul. Kościuszki. Potrącona piesza z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala

Na ul. Kościuszki w Sanoku doszło do potrącenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni kierowca audi wjechał w 65-letnią kobietę, która przechodziła przez jezdnię w pobliżu przejścia dla pieszych. Pierwsze relacje mówią również o tym, że w momencie zderzenia, piesza mogła rozmawiać przez telefon.

Zdarzenie miało miejsce 24 czerwca. Policja otrzymała zgłoszenie o godzinie 18:10.

Zebrane na miejscu zdarzenia materiały oraz relacja kierowcy i dwóch podróżujących z nim pasażerów dają wstępne ustalenia.

Do zdarzenia doszło w okolicy sklepu popularnej sieci przy ul. Kościuszki. Najprawdopodobniej, poruszający się ulicą Kościuszki w kierunku ronda Beksińskiego, w pobliżu skrzyżowania z ul. Sikorskiego, 23-letni mieszkaniec powiatu sanockiego potrącił 65-letnią mieszkankę tego samego powiatu.

Z relacji kierowcy wynika, że piesza wbiegła na jezdnię z lewej strony, trzymając rękę przy twarzy. Istnieje prawdopodobieństwo, że kobieta mogła rozmawiać w tym czasie przez telefon komórkowy. Na miejscu zdarzenia, znaleziono zniszczony aparat. Przebieg wydarzeń przedstawiony przez kierowcę audi potwierdzają pasażerowie. Całe zdarzenie miało miejsce w pobliżu przejścia dla pieszych.

Piesza trafiła do szpitala. Ma złamaną kość ramienia, złamane podudzie, obrażenia odcinka szyjnego kręgosłupa, stłuczony nadgarstek i podejrzenie urazu oka. Kobieta przejdzie operację.

Z powodu przeciwwskazań medycznych, potrącona kobieta nie została jeszcze przesłuchana.

Kierowca był trzeźwy.

Do sprawy wrócimy.

źródło: Red.

26-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)