INTERWENCJA: Śmietnik na ulicy Kołłątaja w Sanoku. „Zbierają się i urządzają biby” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy sygnał od mieszkańca Sanoka dotyczący zaśmieconej ul. Kołłątaja i pobliskiego potoku. Nasz czytelnik zwraca również uwagę na obyczaje panujące w tej okolicy. – Zbierają się tam grupy młodych ludzi i urządzają sobie bibę, stare „żuki” zresztą też. Jedni jedzą i piją, inni w tym czasie załatwiają potrzeby fizjologiczne – relacjonuje zdenerwowany sanoczanin.

Ulica Kołłątaja w Sanoku to mała dróżka równoległa do ul. Lipińskiego, ciągnąca się wzdłuż potoku i to właśnie jego zaśmiecenie szokuje najbardziej.

- Jestem zdruzgotany śmietniskiem w tej okolicy – mówi mieszkaniec Sanoka i autor zdjęć.

Rozrzucone butelki, plastikowe kubki, resztki jedzenia oraz różnego rodzaju opakowania to nie jedyny problem przechodniów, a przede wszystkim mieszkańców tamtej okolicy.

- Bywa i tak, że przechodzące ul. Kołłątaja osoby są zaczepiane przez „imprezowiczów”, którzy potrafią rzucić: “co się k*** gapisz?”. Ze względu na bezpieczeństwo, ciężko zareagować, kiedy takie teksty kierowane są do kobiet, czy rodziców spacerujących z dziećmi - dodaje internauta.

Zgodnie z informacjami przesłanymi przez czytelnika, sprawa była sygnalizowana zarówno w Urzędzie Miasta Sanoka, jak i na policji. Do obu instytucji zwróciliśmy się z zapytaniem dotyczącym zgłoszeń w tej sprawie.

Odpowiedzi oraz więcej informacji dotyczących zaśmieconej ul. Kołłątaja w Sanoku już w poniedziałek.

zdjęcia nadesłane

[contact-form-7 404 "Not Found"]

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."