Kierując bez uprawnień spowodował kolizję

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń w następstwie zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Policjanci ustalili, że do kolizji doprowadził kierowca jednośladu, który nie posiadał uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 13 w Przysietnicy. Jak ustalili policjanci, kierujący motocyklem 18-letni mieszkaniec Izdebek, wyprzedzając na zakręcie dwa samochody osobowe, nie zdążył powrócić na swój pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem marki Kia. W zderzeniu nikt nie został ranny. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Jednak, jak ustalili funkcjonariusze, 18-latek kierujący motocyklem, nie miał do tego uprawnień.

Za swoje zachowanie mężczyzna otrzymał dwa mandaty karne, jeden za prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień, a drugi za spowodowanie kolizji.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."