Mikołajkowa Niezapominajka (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kiedy dzień Św. Mikołaja oddalał się coraz bardziej, wolontariuszki Stowarzyszenia SANITAS przygotowywały wielkie sanie, by wkrótce wyruszyć na oddziały onkologiczne w Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym w Brzozowie.

Po raz czwarty już dzięki sponsorom udało się zorganizować tę Akcję. Pomocnicze Św. Mikołaja zawitały do siedmiu placówek na terenie trzech województw.

„Jak co roku pacjenci nie kryli zaskoczenia. Na ich twarzach malująca się radość i wzruszenie były niesamowite. Cudownie było patrzeć jak szczery uśmiech rozświetlał ich oczy, kiedy wchodziłyśmy do sal. To trzeba przeżyć, doświadczyć i tam być, by móc to naprawdę poczuć. To niesamowite emocje dające otuchy nie tylko pacjentom ale również wiele radości dla nas. Tym niewielkim gestem można zrobić wielkie rzeczy” – opowiada Anna Nowakowska, współzałożycielka stowarzyszenia Sanitas.

Picture 1 of 23

materiały nadesłane

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."