Policjanci zatrzymali złodzieja zawieszki

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali złodzieja, który ukradł złotą zawieszkę na łańcuszek. Mężczyzna zerwał przedmiot z szyi właścicielki. Sprawca został już ukarany przez sąd. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 20.

Do dwóch kobiet idących ul. Kolejową w Sanoku podbiegł mężczyzna, a następnie jednej z nich zerwał z szyi łańcuszek. Kobieta zorientowała się, że złodziej ukradł jedynie zawieszkę, gdyż zerwany łańcuszek zaczepił się o ubranie.

Policjanci wspólnie z kobietami patrolowali okolicę w poszukiwaniu złodzieja. Przejeżdżając ul. Kołłątaja funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Kobiety rozpoznały w nim złodzieja. Po sprawdzeniu odzieży mężczyzny okazało się, że ma on przy sobie skradzioną zawieszkę.

Złodziejem okazał się 26-letni mężczyzna. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Sąd ukarał 26-latka w trybie przyspieszonym.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."