REKLAMA
REKLAMA

Policjanci zatrzymali złodzieja zawieszki

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali złodzieja, który ukradł złotą zawieszkę na łańcuszek. Mężczyzna zerwał przedmiot z szyi właścicielki. Sprawca został już ukarany przez sąd. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 20.

Do dwóch kobiet idących ul. Kolejową w Sanoku podbiegł mężczyzna, a następnie jednej z nich zerwał z szyi łańcuszek. Kobieta zorientowała się, że złodziej ukradł jedynie zawieszkę, gdyż zerwany łańcuszek zaczepił się o ubranie.

Policjanci wspólnie z kobietami patrolowali okolicę w poszukiwaniu złodzieja. Przejeżdżając ul. Kołłątaja funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Kobiety rozpoznały w nim złodzieja. Po sprawdzeniu odzieży mężczyzny okazało się, że ma on przy sobie skradzioną zawieszkę.

Złodziejem okazał się 26-letni mężczyzna. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Sąd ukarał 26-latka w trybie przyspieszonym.

KPP Sanok

31-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)