,,Przemysław Zawadzki. Malarstwo”. Galeria Przy Pętli zaprasza na wystawę

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza na wystawę ,,Przemysław Zawadzki. Malarstwo”. Na wernisaż wystawy zaprasza Galeria Przy Pętli w najbliższy piątek – 25 kwietnia.

Podczas wernisażu swój barokowy koncert na klawesynie zagra Łukasz Kot.

Przemysław Zawadzki – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w latach 1977 – 1982. Dyplom na wydziale Grafiki, w pracowni litografii prof. Włodzimierza Kunza. Wystawy: ASP Kraków, Salon Jesiennym Paryż, merostwo 10 dzielnicy Paryża, Petit Chateau de Bercy Paryż, Galeria miasta Bondy, PZK Paryż, Marne la Coquette, Salon Wiosenny Clichy, Galeria Argenson, Vaucresson, Instytut Polski w Paryżu, Salon des Oeuvres sur Papier Etampes, Portes Ouvertes Paryż, IGS Paryż, Zielonki/Kraków, Bunkier Sztuki Kraków. Pierwsze nagrody i wyróżnienia na Salonach Vaucresson i Etampes. Obrazy i rysunki w zbiorach w Polsce, Francji i Niemczech.

materiał nadesłany

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."