Przewrócona cysterna zablokowała drogę (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W Bliznem doszło do zdarzenia drogowego, które spowodowało ponad sześciogodzinne utrudnienia w ruchu. Kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia się przyczepy z cysterną

, w której przewoził ponad 7 tys. litrów oleju napędowego.  Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w piątek, około godz. 14.30 w  miejscowości Blizne na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Brzozowa do Rzeszowa. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki Man, 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia się przyczepy z cysterną, w której przewoził ponad 7 tys. litrów oleju napędowego. W samochodzie nie było pasażerów. W wyniku tego zdarzenia kierowca nie doznał obrażeń.

Na miejscu zdarzenia ponad sześć godzin pracowali policjanci. Ciężarowa przyczepa z cysterną oleju napędowego była stawiana za pomocą specjalnego dźwigu. Droga na tym odcinku była całkowicie nieprzejezdna. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy.

Kierujący manem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym innego niż kolizja drogowa został ukarany mandatem karnym.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."