SANOK: 19-latek ukradł 23 kartony papierosów ze sklepu w centrum miasta

SANOK. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 19-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego, który w nocy 3 maja w Sanoku przy ul. Rynek włamał się do punktu handlowego i ukradł 23 kartony papierosów oraz pakiety startowe różnych sieci komórkowych. Straty oszacowano na 3 tys. złotych.

W nocy 3 maja w Sanoku przy ul. Rynek doszło do włamania. Sprawca pokonał zabezpieczenia techniczne i po wyłamaniu okna wszedł do środka punktu handlowego. Złodziej ukradł 23 kartony papierosów oraz pakietu startowe różnych sieci komórkowych. Straty pokrzywdzony oszacował na kwotę  ponad 3 tys. zł.

Policjanci pracujący nad sprawą dzień po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu. 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzutu. Za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem.

Polskie prawo za kradzież z włamaniem przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło: KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."