22-latek z Markowiec zginął w Londynie po upadku z balkonu (FILM, ZDJĘCIA)

MARKOWCE / PODKARPACIE. 22-letni Tomasz P. pochodzący z Markowiec zginął w piątek po południu w wypadku podczas pracy, do jakiego doszło w londyńskiej dzielnicy Chelsea. Zajmujący się przeprowadzkami młody mężczyzna spadł z balkonu na pierwszym piętrze. W szpitalu zmarł 29-letni Karol Sz., współpracownik Tomasza P.

Jak podaje internetowe wydanie angielskiej gazety „The Daily Mirror”, do zdarzenia doszło w dzielnicy Chelsea, na ekskluzywnym osiedlu Cadogan Square w centrum Londynu.

Tomasz P. i Karol Sz. zginęli po upadku z balkonu mieszczącego się na pierwszym piętrze wartego 3 mln funtów mieszkania. Najprawdopodobniej, mężczyźni wnosili do środka meble. Żelazne barierki nie wytrzymały, w wyniku czego Polacy upadli. Tomasz P. zginął na miejscu, natomiast Karol Sz. został przetransportowany helikopterem do szpitala w centralnym Londynie. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. W zdarzeniu rannych zostało sześć innych osób pracujących dla tej samej firmy.

Materiał filmowy oraz zdjęcia z miejsca wypadku dostępne tutaj:

http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/chelsea-balcony-collapse-victim-pictured-4673338

Angielskie służby prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

źródło: Red., www.mirror.co.uk

foto: flickr.com / Ian Britton

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."