SANOK: Uwaga na złodziei! Włamania do sześciu piwnic na Wójtostwie

Najprawdopodobniej w miniony weekend włamano się do sześciu piwnic znajdujących się w blokach przy ul. Langiewicza w Sanoku. Właściciele odnajdywali przecięte kłódki. Z trzech piwnic zniknęły rowery oraz sprzęt wędkarski.

Zgłoszenie dotyczy sześciu piwnic, czterech w bloku nr 5 i dwóch w „siódemce”. W trzech przecięto kłódki, ale właściciele potwierdzili, że nic nie zniknęło. W przypadku trzech kolejnych, włamywacz lub włamywacze poszli o krok dalej. Skradziono rowery, okulary, wędki, kołowrotki i plecak z przynętami. Straty oszacowano na niespełna 8 tys. zł.

Nadzieją, na odzyskanie mienia jest monitoring skierowany na bloki nr 5 i 7. Analizie policji zostaną poddane również inne zabezpieczone na miejscu zdarzenia ślady. Funkcjonariusze pobrali odciski palców z kłódek oraz innych przedmiotów. Ma to pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy lub sprawców.

TS

foto: sxc.hu

 

 

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."