SANOK: Znów niebezpiecznie w okolicy przejścia dla pieszych na ul. Lipińskiego

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który najechał na tył pojazdu stojącego przed przejściem dla pieszych. Na szczęście nikt nie doznał żadnych urazów. Za popełnione wykroczenie sprawca kolizji będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło przed godz. 13. w Sanoku na ul. Lipińskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że 63-letni mieszkaniec powiatu leskiego kierując volkswagenem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył mercedesa. Kierująca nim 50-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zatrzymała się przed oznakowanym przejściem dla pieszych aby ustąpić pierwszeństwa osobie, która przechodziła przez jezdnię.

Kierujących przebadano na alkomacie, obydwoje byli trzeźwi.

W związku ze stworzeniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali 63-latkowi prawo jazdy.  Za popełnione wykroczenie mężczyzna odpowie przed sądem.

źródło: KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."