REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ. Tylko w Esanok.pl!

#HOKEJ / PODKARPACIE. Choć pierwsza kolejka Polskiej Hokej Ligi zaplanowana jest na 26 września to dla Ciarko PBS Bank KH Sanok oraz MMKS-u Podhale Nowy Targ rywalizacja rozpoczyna się 14 września. Będzie to spotkanie rozegrane awansem. Początek o godz. 17.00. Od godz. 16:55 zapraszamy na transmisję na żywo z tego spotkania.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ przeprowadzi portal Esanok.pl.


CIARKO PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ
ARENA SANOK
14.09.2014 godzina 17:00

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ przeprowadzi portal Esanok.pl.
Oficjalny serwis Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok serdecznie zaprasza na inaugurację sezonu 2014/2015. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 odbędzie się mecz: Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ

Specjalnie na nowy sezon zarząd klubu przygotował dla kibiców kilka niespodzianek:

– Mecze w Sanoku w sezonie 2014/2015 będą dedykowane sponsorom naszego klubu. Pierwszy mecz dedykujemy firmom Ciarko i PBS Bank.

– Po pierwszej tercji meczu każdy kibic, który będzie obecny na Arenie Sanok będzie miał szansę wziąć udział w konkursie organizowanym przez Zarząd klubu. Trójka szczęśliwców, która złapie piłeczki rzucane przez naszych zawodników będzie miała okazję spróbować swoich sił na lodzie. Zasady są proste. Jedyne co trzeba zrobić to trafić krążkiem do bramki z połowy lodowiska :) Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są nagrody, a ten, kto pierwszy trafi z połowy lodowiska wygra smartfona, ufundowanego przez sponsorów meczu.

– Po zakończeniu spotkania wybrany zostanie najlepszy zawodnik spotkania, który otrzyma szklaną statuetkę MVP ufundowaną przez firmę Villa Glass Studio.

Ale to nie koniec niespodzianek przewidzianych na ten sezon. Zapraszamy wszystkich kibiców na wspaniałe widowisko sportowe do ARENY SANOK przy ulicy Królowej Bony 4.

Razem obrońmy mistrzowski tytuł!

Zapraszajcie znajomych i do zobaczenia na meczu!

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

za: khsanok.net

14-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)