SOLINA: Pijany kierowca próbował uciekać do lasu. W samochodzie miał marihuanę

Policjanci oddziału prewencji z Rzeszowa, pełniący służbę w Bieszczadach, zatrzymali 35-letniego mieszkańca Przemyśla, który pijany jechał samochodem. W jego mitsubishi znaleziono także narkotyki w postaci marihuany. Mężczyzna usłyszał również zarzut znieważenia funkcjonariusza.

Do zdarzenia doszło nocą z soboty na niedzielę. Policjanci oddziału prewencji z Rzeszowa, pełniący służbę w Bieszczadach, w Solinie próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę mitsubishi eclipse. Mężczyzna na widok radiowozu próbował uciekać boczną drogą, jednak natrafił na szlaban uniemożliwiający wjazd do lasu. Następnie znieważył zatrzymującego go funkcjonariusza. Policjanci ustalili, że w organizmie mężczyzny jest 1,7 promila alkoholu. W samochodzie mężczyzny znaleziono środki odurzające w postaci marihuany.

35-latek z Przemyśla odpowie przed sądem za szereg popełnionych przestępstw. Usłyszał już zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, znieważenie funkcjonariusza podczas wykonywania przez niego obowiązków służbowych oraz posiadania środków odurzających w postaci marihuany. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw.

źródło: KPP Lesko

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."