Udany taneczny weekend Formacji Tańca Towarzyskiego „FLAMENCO” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Podczas odbywających się w miniony weekend Przeglądów Zespołów Tanecznych w Krośnie i w Głogowie Małopolskim, dziecięca grupa FTT „FLAMENCO” działająca od 24 lat w Sanockim Domu Kultury uplasowała się na trzecich miejscach.

Na Przeglądzie Tanecznym „Kaczucha” w Krośnie przez scenę przewinęło się 54 zespoły, natomiast w Głogowie Małopolskim zatańczyło 35 zespołów. Zważywszy, że dzieci z „Flamenco” tańczą dopiero półtorej roku jest to duży sukces zespołu. Do udziału w Przeglądach formację przygotowała Wiesława Skorek.

Skład grupy:
Emilia Borowiec, Anna Chmura, Oliwia Ćwiklińska, Gabriela Kadubiec, Jagoda Kopczak, Amelia Kopiec, Katarzyna Marszałek, Helena Ostrowska, Amelia Ruchlewicz, Dominika Stec, Aleksandra Struś, Kacper Baran, Wojciech Bogaczewicz, Mikołaj Juszczak, Bartosz Kiczorowski, Konrad Kogut, Krzysztof Kopiec, Patryk Łuczejko, Ernest Mołczan, Maciej Pawlik, Szymon Wajcowicz.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."