Motocyklista uderzył w tył pojazdu i przeleciał nad samochodem

ZARSZYN / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym ranny został motocyklista. Kierujący jednośladem uderzył w tył pojazdu, w wyniku czego wypadł z jednośladu i upadł na jezdnię. Mężczyzna z urazem nadgarstków został przewieziony do szpitala.

Wczoraj po godz. 19 w Zarszynie na ul. Bieszczadzkiej doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący motocyklem Kawasaki, 30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, najechał na tył samochodu Lancia, który skręcał w prawo.

W wyniku zderzenia motocyklista wypadł z jednośladu i przelatując przez lancię upadł na przeciwny pas jezdni, wprost pod koła nadjeżdżającego volskwagena. Na szczęście kierujący VW zdołał ominąć 30-latka, jednak nie uniknął zderzenia z jego motocyklem.

W wyniku wypadku motocyklista doznał złamania nadgarstków i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

KPP Sanok
foto: archiwum KWP

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."