Ujął nietrzeźwego kierowcę i zabrał mu kluczyki od pojazdu

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Mieszkaniec Krakowa poprosił wczoraj o pomoc leskich policjantów. Mężczyzna zatrzymał pijanego kierowcę i uniemożliwił mu dalszą jazdę. 50-latek z Uherzec Mineralnych kierujący matizem w organizmie miał 3 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30 w Uhercach Mineralnych. Jadący w kierunku Leska 44-letni mieszkaniec Krakowa zauważył jadącego przed sobą daewoo matiza, którego kierowca jechał zygzakiem, całą szerokością jezdni. Mężczyzna zdołał zatrzymać kierującego matizem, gdy ten z drogi wojewódzkiej skręcił w drogę gminną, prowadzącą przez wieś. Ponieważ zatrzymany kierowca był kompletnie pijany, krakowianin zabrał mu kluczyki od samochodu uniemożliwiając dalszą jazdę i powiadomił Policję.

Policjanci ustalili, że matizem jechał 50-latek z Uherzec Mineralnych. W jego organizmie było 3 promile alkoholu. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

KPP Lesko

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."