UWAGA: Utrudnienia na krajowej „9”. Naczepa samochodu ciężarowego uderzyła w dostawczego busa

W Jasienicy Rosielnej na krajowej „9” naczepa samochodu ciężarowego uderzyła w dostawczego busa, następnie przewróciła się na jezdnie. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19. W zdarzeniu nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Około godz. 14.30 dyżurny brzozowskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu na drodze krajowej nr 9 w Jasienicy Rosielnej. Doszło tam do zderzenia naczepy samochodu ciężarowego z dostawczym busem.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że podczas zjeżdżania ze wzniesienia samochodu ciężarowego, ciągnięta przez niego naczepa wysunęła się na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w dostawczego volkswagena. Następnie naczepa przewróciła się na jezdnię. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Droga krajowa nr 9 w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy w Krośnie i Domaradzu przez Sanok. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19.

KWP

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."