Zjazdowcy Dworku Sanockiego Syndrome Racing po zawodach w Kluszkowcach (ZDJĘCIA)

Zjazdowcy sanockiej drużyny Dworek Sanocki Syndrome Racing 6, 7 oraz 8 czerwca spędzili uczestnicząc w licznych zawodach podczas festiwalu Joy Ride Fest 2014, czyli trzydniowego rowerowego święta odbywającego się w bajecznie położonych nad zalewem Czorsztyńskim Kluszkowcach.

Zawodnicy jeździli po świetnie przygotowanych trasach w parku rowerowym na górze Wdżar, gdzie organizatorzy przygotowali bardzo wymagającą technicznie trasę zjazdową, bardzo szybki a-line czyli bardzo szybką, krętą trasę z dużą ilością dużych skoczni i wysokich uskoków. W parku rowerowym znalazł się też nowy pumptrack, i tor dualowy, czyli do ścigania się parami.

Dla zawodników Dworku Sanockiego najważniejsze były zawody w zjeździe, które po raz kolejny mogą zaliczyć do udanych. W najbardziej obsadzonej  kategorii Hobby Open Grzegorz Drożdż osiągając trzeci czas stanął na najniższym stopniu podium, ze stratą 0,24 sec do pierwszego miejsca. Startujący w tej samej kategorii Mateusz Kielar po bardzo nerwowym i pełnym błędów przejeździe zaliczył upadek i ostatecznie uplasował się w połowie stawki.

W najważniejszej kategorii ASY, Kamil Gładysz wywalczył 10 miejsce, natomiast Szymon Kobylarski zjawił się 0,55 Sec później po Kamilu i zajął 12 miejsce.

W kategorii Hobby Junior, reprezentował sanocką drużynę Adam Szafran, który bo bardzo dobrym przejeździe, tuż przed metą upadł i ostatecznie zakończył ściganie się na 22 pozycji.

Z Sanoka oprócz zawodników Dworku Sanockiego Syndrome Racing wystąpili także: Artur Hryszko zdobył 6 miejsce w kat. ASY w Downhillu, 1 miejsce w pumptacku w kat. Junior, oraz 1 miejsce w dual slalomie w kat. Junior; Grzegorz Najsarek zajął 42 miejsce w kat. hobby ful DH, Artur Lubiński wywalczył 5 miejsce w kat. hobby hardtail DH; Dariusz Myćka zdobył 32 miejsce w kat. Hobby Junior DH; Piotr Gembalik zajął 6 miejsce w kat. Masters 2 DH.

Drużyna Dworek Sanocki Syndrome Racing działająca przy Stowarzyszeniu dla Trepczy pragnie podziękować swoim sponsorom, z którymi dzieli wszelkie sukcesy. Dziękujemy firmie Dworek Sanocki – restauracja, noclegi, sklepom Grawitacyjny.pl oraz Termoaktywnie.pl a także firmom Mirclean, Eureka, Stowarzyszeniu dla Trepczy oraz naszemu patronowi medialnemu portalowi eSanok.pl .