Złodzieje kół zatrzymani. Kradli nie tylko w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z Krosna zatrzymali dwóch mężczyzn, sprawców kradzieży kół z samochodów na terenie powiatu krośnieńskiego, sanockiego, dębickiego, rzeszowskiego i tarnowskiego. Sprawcy przyznali się do kradzieży. Zastosowano wobec nich dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

Krośnieńscy policjanci zatrzymali dwóch złodziei kół samochodowych, którzy w ostatnim czasie kilkakrotnie kradli na terenie powiatu krośnieńskiego, rzeszowskiego, sanockiego, dębickiego i tarnowskiego.

Mieszkańcy powiatu rzeszowskiego w wieku 40 i 38 lat  w nocy demontowali komplety kół z pojazdów zaparkowanych na osiedlowych parkingach zostawiając je na drewnianych kołkach. „Wpadli” na gorącym uczynku podczas odkręcania kół z pojazdu zaparkowanego w Krośnie.

Policjanci z krośnieńskiej komendy zatrzymali przestępców i zabezpieczyli samochód, w którym funkcjonariusze ujawnili drewniane podpory służące do podstawiania pod podniesiony pojazd.

Na wniosek krośnieńskiej komendy Prokuratura Rejonowa w Krośnie zastosowała wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Pracują nad nią policjanci wydziału dochodzeniowo- śledczego krośnieńskiej i rzeszowskiej komendy.

KMP Krosno
foto: sxc.hu

Na Wójtostwie kradną koła z samochodów. Incydentalne przypadki czy szajka złodziei?

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."