Złodziejka na sanockim bazarze ujęta przez swoją wcześniejszą ofiarę

29-05-2014

Mieszkaniec powiatu jasielskiego będąc na sanockim bazarze zauważył kobietę, która około dwa miesiące wcześniej ukradła mu portfel. Mężczyzna obserwował ją przez chwilę. W pewnym momencie widział jak kobieta kradnie saszetkę ze stoiska. Ujął złodziejkę i przytrzymał do przyjazdu policji.

Postawa mężczyzny zasługuje na uznanie.

W środę kwadrans po godz. 11. w Sanoku przy ul. Lipińskiego 41-letni mieszkaniec Jasła robił zakupy na bazarze. W pewnym momencie  zauważył kobietę, która wydała mu się znajoma. Chwilę ją obserwując przypomniał sobie, że to prawdopodobnie ona, około dwa miesiące wcześniej ukradła mu portfel.  Zdarzenie miało miejsce na bazarze w Dębicy. Postanowił obserwować kobietę. Idąc za nią, w pewnym momencie zauważył jak z jednego ze stoisk zabiera ona saszetkę. Przypuszczając, że dokonała kolejnej kradzieży ujął kobietę i przytrzymał do przyjazdu Policji.

Zatrzymana kobieta miała przy sobie skradzioną wcześniej saszetkę. Wewnątrz znajdowały się 2 tys. zł, dokumenty oraz terefon komórkowy. Odzyzkane przedmioty funkcjonariusze oddali właścicielce. 62-letnia mieszkanka powiatu dębickiego została zatrzymana przez policjantów. Jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut kradzieży. Za popełnienie przestępstwa odpowie przed sądem.

źródło: KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.