REKLAMA
REKLAMA

Złodziejka na sanockim bazarze ujęta przez swoją wcześniejszą ofiarę

Mieszkaniec powiatu jasielskiego będąc na sanockim bazarze zauważył kobietę, która około dwa miesiące wcześniej ukradła mu portfel. Mężczyzna obserwował ją przez chwilę. W pewnym momencie widział jak kobieta kradnie saszetkę ze stoiska. Ujął złodziejkę i przytrzymał do przyjazdu policji.

Postawa mężczyzny zasługuje na uznanie.

W środę kwadrans po godz. 11. w Sanoku przy ul. Lipińskiego 41-letni mieszkaniec Jasła robił zakupy na bazarze. W pewnym momencie  zauważył kobietę, która wydała mu się znajoma. Chwilę ją obserwując przypomniał sobie, że to prawdopodobnie ona, około dwa miesiące wcześniej ukradła mu portfel.  Zdarzenie miało miejsce na bazarze w Dębicy. Postanowił obserwować kobietę. Idąc za nią, w pewnym momencie zauważył jak z jednego ze stoisk zabiera ona saszetkę. Przypuszczając, że dokonała kolejnej kradzieży ujął kobietę i przytrzymał do przyjazdu Policji.

Zatrzymana kobieta miała przy sobie skradzioną wcześniej saszetkę. Wewnątrz znajdowały się 2 tys. zł, dokumenty oraz terefon komórkowy. Odzyzkane przedmioty funkcjonariusze oddali właścicielce. 62-letnia mieszkanka powiatu dębickiego została zatrzymana przez policjantów. Jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut kradzieży. Za popełnienie przestępstwa odpowie przed sądem.

źródło: KPP Sanok

29-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)