MECZ GWIAZD 2017: Show na lodzie i poza nim! Przeżyjmy to jeszcze raz (FILM, ZDJĘCIA)

20-03-2017

SANOK / PODKARPACIE. Mecz Gwiazd Reprezentacji Artystów Polskich z drużyną sanockich Niedźwiedzi wspartych znanymi osobami z Sanoka i okolic to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez w regionie. Show na lodzie i poza nim, bo mecz był tylko częścią ogromnego spektaklu.

foto: Tomasz Sowa (4)

foto: Tomasz Sowa (4)

Strefa zabaw dla dzieci, wystawy rękodzieła i degustacje regionalnej kuchni. Mecze hokejowe Niedźwiadków, występy sanockich judoków z klubu Pantera oraz fantastyczny występ gimnastyków z klubu Spartanie Zahutyń. Tak w telegraficznym skrócie można opisać wspomnianą imprezę. A wszystko dla  Kuby Pietrasza podopiecznego Fundacji Czas Nadziei. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wielki mecz i wielkie emocje! Aktorzy, kabareciarze, sportowcy i samorządowcy zagrali dla Kuby! (ZDJĘCIA)

Komentarzy: 9 do “MECZ GWIAZD 2017: Show na lodzie i poza nim! Przeżyjmy to jeszcze raz (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. agatka pisze:

  Piękna impreza

  • @agatka pisze:

   Popieram pani Agatko, ale występ spartan – cudowny. Temu panu Mirosławowi to powinni w Sanoku jakąś salę na ćwiczenia dać.

   • inga z dąbrówki pisze:

    Widziałam twarz tego chłopca, pełna bólu i nadziei, brawo organizatorzy

 2. grzegorz pisze:

  ale wędliny były najlepsze na świecie – rewelacja

 3. NieWybrałemPana pisze:

  Pióro przestań się lansować z tym że będzie znowu pięknie i znowu miło. Prawda jest taka że gdyby burmistrzem był pan Blecharczyk to hokej na poziomie seniorskim w Sanoku by był . A teraz Pan próbuje odwrócić kota ogonem i deklaruje się jako zbawca który da kibicom nadzieję na powrót drużyny. Niestety kibice pamiętają i przypomną sobie podczas wyborów kto obiecywał kto zapewniał i kto pozwolił aby stało się to co się stało . STS !!!

 4. taka naprawdę pisze:

  to za Pana Blecharczyka Arena pękała w szwach i to zarówno podczas meczy hokejowych, jak i w czasie meczu charytatywnego w 2014 roku.
  Zamiast głosić przemówienia, trzeba było rzeczywiście wskoczyć w strój hokejowy i chociażby stanąć na bramce. A uprawianie polityki przy okazji imprez charytatywnych tak naprawdę niczemu dobremu nie służy! Co rzeczywiście po raz kolejny pokazuje niezbyt pękająca w szwach trybuna i rzeczywistość! A rzeczywiście wiele ludzi dygresje o wyborach w wypowiedzi pana burmistrza odbiera tak naprawdę jako element lansu i kampanii wyborczej.
  A to rzeczywiście nie pomaga szczytnym celom! O czym organizatorzy tak naprawdę powinni się już po raz kolejny rzeczywiście przekonać.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.