MIESZKAŃCY ZAHUTYNIA: Chcemy szkoły 8-klasowej. PRZEWODNICZĄCY RÓŻYCKI: „Wypowiedź i nie ma żadnej wymiany zdań” (FILM)

07-09-2017

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Saga dotycząca utworzenia klasy IV w Szkole Podstawowej w Zahutyniu dobiegła praktycznie końca miesiąc temu. Zapału nie tracą natomiast rodzice, których pociechy uczęszczają do miejscowej szkoły. Chcą placówki 8-klasowej i proszą o działanie już teraz, aby w przyszłym roku nie powtórzyła się sytuacja jaka miała miejsce w ostatnich miesiącach. Ustalanie kolejnych terminów spotkań i konsultacji sprawiło, że na zmiany w zagórskiej oświacie było po prostu za późno.

rodzice

Komentarzy: 36 do “MIESZKAŃCY ZAHUTYNIA: Chcemy szkoły 8-klasowej. PRZEWODNICZĄCY RÓŻYCKI: „Wypowiedź i nie ma żadnej wymiany zdań” (FILM)”

 1. .. pisze:

  ja bym chcial zeby kolo mnie wybudowali przystanek 5-tki bo musze chodzic 1 km pozatym przeniescie biedronke kolo mojego domu bo tez bola mnie nogi jak tak daleko chodze,urzad miasta dajcie niedaleko mnie bo zawsze cos trzeba zalatwic,wybudujcie mi kolo domu 2 knajpy i jedna pizzerie,pozatym zrobcie mi duzy parking no i szkole niedaleko bo moze wnuki beda chodzic najlepiej jeszcze apteke na stare lata w poblizu,bo jak nie to bede protestowal

 2. Odj pisze:

  Tym co się wyrabia w gminie Zagórz powinna zainteresować się jakaś komisja.Dokładnie sprawdzić jak organizowane są przetargi,jak w sandaliczny sposób obsadzane są stanowiska w gminie i w szkole,na jakie „chore”projekty marnotrawione są pieniądze i ile to do jasnej cholery będzie jeszcze trwało!!!

 3. Nowy Portal. pisze:

  Nowy portal niebawem pokaże jaka jest prawda w tej wojnie z burmistrzem Zagórza E. Nowakiem .

 4. oshouom pisze:

  Na takim zadupiu gdzie Sanok i Zagórz blisko, pytam się PO CO? W wielu miejscowościach szkoły były likwidowane lub w ogóle nie było szkół i nikt tak nie płakał jak leniwi rodzice z Zadupynia, bo ciężko dziecko do szkoły podwieźć lub wsadzić w autobus.

  • Anonim pisze:

   durniu!!!do kwadratu, co ty możesz wiedzieć. w ZAHUTYNIU nie ma nawet otwartej linii autobusowej przez miejscowość, bo to kolejne oszczędności.

 5. xxx pisze:

  Po obejrzeniu kolejnych materiałów filmowych nasuwa się jedno: rażące lekceważenie rodziców z Zahutynia i spychanie ich uwag i próśb przez Przewodniczącego Rady. Na jeszcze jedno trzeba zwrócić uwagę: wielka kultura rodziców zahutyńskich podczas rozmów i zwracania się do radnych gminnych. Nikt podczas kolejnych spotkań z Radnymi w Domu Ludowym w Zahutyniu, czy podczas sesji nie krzyczał, gwizdał, obrażał, ubliżał, groził, nikt nie przyniósł wiadra ze śmierdzącym szlamem, nie przyniósł transparentu, nie oprotestował się. Ot, taka kultura.

 6. .. pisze:

  racja szkola w sanoku 2 km dalej

 7. Anonim pisze:

  Arogancja przew. Jana Różyckiego zaczyna przekraczać, w mojej ocenie, wszelkie granice.

  Kto tu jest dla kogo? Samorządowcy są dla mieszkańców. Nie inaczej.

  • LadyGAGA pisze:

   Różycki do odwołania!!! widać gość od brudnej roboty, a burmistrz cacy. dokładnie to samo było w Sanoku BOROWCZAK był taki w poprzednim zestawieniu, napsuł co mógł, a Blacha był cacy.

  • Milicjant z osiedla pisze:

   Różycki on sie znal kiedys na telewizorach jak przywiozłem mu do naprawy mojego Rubina powiedzial cytuję” wroc pan z tym do domu wnies pan go do pokoju i wypier…l przez okno” musze przyznac mial racje. Ale na rządzeniu on sie nie zna uwikłał sie w rozne mniejsze wieksze układy i zszedł ponizej poziomu. Ale jak minela era mojego Rubina (który byl na poczatku lepszy jak teraz plazma) to i era Różyckiego minie.

  • karol pisze:

   TAKI ŁADNY, A TAKI AROGANT.

  • Zagórzanin pisze:

   Różycki pokazał swoje skutecznie ukrywane prawdziwe oblicze.

   • Panie Różycki czy tak zachowuje się radny jak w arogancki sposób wyprosił pan księdza z Zahutynia z pokoju radnych SKANDAL pisze:

    Panie Różycki czy tak zachowuje się radny jak w arogancki sposób wyprosił pan księdza z Zahutynia z pokoju radnych SKANDAL

 8. cdn pisze:

  juz znów krzyki a na dozyskach wlaziliście im do tylka

  • Żul morchow pisze:

   Na do zynkach byly osoby wielebne i inne duchowieństwo wszyscy byli u komuni z ktorej zrobili akt mody. wszyscy teraz chodza nie taktem bylo by nie pojsc. Dlatego wiec po spowiedzi bylo miło i przyjemnie.

 9. kris.art pisze:

  Wybory samorządowe się zbliżają, zobaczymy jak „bezRADNI” będą próbować nas namawiać do zagłosowania na nich, a w szczególności jeden z nich – ja doskonale pamiętam co robił przed ostatnimi wyborami – chodził po domach jak domokrążca i szukał „przyjaciół”… Czas na zmiany…

  • Maria pisze:

   Zgadzam się nie dostałam głosu bo nie złożyłam podania o udzielenie mi glosu Tak robi Aneta aby mogła walczyć o szkołę Może ktoś powie czy w innych gminach aby o coś zapytać Radę trzeba przed sesją złożyć podanie o udzielenie głosu

  • @... pisze:

   To kopnijcie wkońcu go w d…

 10. Sa pisze:

  Widzę że zahutyn ciagle walczy może coś wywalczy. Powinien ktos zając sie doliną bo to najbardziej zaniedbana dzielnica nawet palcu zabaw niema o reszcie już nie piszę.

 11. Blonie pisze:

  Kompletność wsi jest wtedy gdy jest szkoła.i kościòł. No gość jest geniiusz z takimi hasłami. Jak on został radnym?

 12. Panie Różycki czy tak zachowuje się radny jak w arogancki sposób wyprosił pan księdza z Zahutynia z pokoju radnych SKANDAL pisze:

  Panie Różycki czy tak zachowuje się radny jak w arogancki sposób wyprosił pan księdza z Zahutynia z pokoju radnych SKANDAL

 13. Mistrzu akrobatyki pisze:

  Kamil Batruch na prezydenta !

 14. Anonim pisze:

  Zróbcie najpierw drogę koło szkoły na nowy Zagórz to otworzy się polaczenie z Zagórzem. Może jakiś autobus dałoby się tamtędy czasem pościć, jacyś rodzice z Zagórza – przynajmniej z osiedla domków- wysyłaliby dzieci do szkoły w Zahutyniu. Wtedy szkoła w Zahutyniu miałaby sens i szanse na przetrwanie!!!

 15. rodzic nie z Zahutynia pisze:

  Rodzice z Zahutynia walczcie o szkołę!

  Gdy ją zamkną, już nigdy jej nie otworzą!

 16. ja pisze:

  Pana Radnego Antolaka trzeba było spytać ile jest barów z parówami w okolicy,na pewno by wiedział ?

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.