Potencjalni inwestorzy, hokej i baseny w sprawozdaniu burmistrza Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)

17-02-2017

SANOK / PODKARPACIE. O potencjalnych inwestorach spoza województwa, hokeju i budowie basenów mówił podczas sesji Rady Miasta Sanoka w swoim sprawozdaniu burmistrz Tadeusz Pióro. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Komentarzy: 23 do “Potencjalni inwestorzy, hokej i baseny w sprawozdaniu burmistrza Sanoka (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. xxx pisze:

  to w końcu ujęcie w ZASŁAWIU bedzie zlikwidowane czy nie? pan burmistrz używa słów jak jakiś dyplomata z których nic nie wynika. typowe unikanie odpowiedzi żeby ktoś czegoś niezarzucił

  • fotograf pisze:

   Co to za gość,ten na 11 zdjęciu, który zawiesiwszy główkę na dłoni, buja myślami gdzieś w obłokach i wyraźnie się nudzi.Czy to też radny za społeczne pieniądze? A może są inne przyczyny,ze nigdy nie powiedział ani słowa?Robi wrażenie nieobecnego, jakby był na L-4 .

  • Czy obecny burmistrz powinien być kandydatem PiS w nadchodzących wyborach? pisze:

   Czy nie lepiej postawić na nową jakość w Sanoku i odświeży myślenie na sprawy miasta a emerytów odesłać na emerytury?

   Co się tak na dobrą sprawę zmieniło w Sanoku ?

 2. kupolud pisze:

  Panie burmistrzu a gdzie ci inwestorzy mieliby sie ulokowac w Sanoku? Nie mamy terenow pod inwestorow o strefie juz nie wspomne. Chyba ze te inwrstycje to sklepy markety itp.

  • związek metalowcy atw sa stomil pisze:

   piękne tereny inwestycyjne są na olchowcach i BYKOWCACH KOŁO Sanu lecz nic nie działa władza a szkoda jesteśmy za Krosnem które się rozwija A w Sanoku tylko dużo mówią przykład Autosan

 3. suz pisze:

  Proszę aby w następnych wyborach pojawił się godny kandydat bo ten dziad z dobrym gospodarzem ma niewiele wspólnego.

  • do suz pisze:

   Za obraze burmistrza mozesz odpowiedziec – bezkarnie ci to nie ujdzie, przezywanie czlowieka ‚dziademi’.

   Z pewnoscia sama jestes zwykla dziadowka co po szmateksach przebiera w poniedzialki, kiedy wszystko po 1zl, ale jako gwardzistka blachy, napluc na obecnego burmistrza trzeba – ‚prikaz’ dostalas.

   Niewiele masz wspolnego z kultura i inteligencja – jak to zreszta bywa na prowincji.

   Do garow tania kutwo.

   • sew pisze:

    w temacie obrazy to widzę że hipokryzja aż się wylewa z Twojego postu:(

   • @do suz pisze:

    Straszy za obraze burmistrza, a sam obraża! To właśnie kultura i inteligencja!
    Za przezywanie czlowieka „dziadem” możesz odpwiedziec, ale za wyzywanie od „taniej kutwy” ,”gwardzistka blachy”nie…?
    Żałosny tani dupek i sługus! Ale jak trza to trza!!!

   • Re @dosuz pisze:

    Tania kutwa i gwardzista blachy to przeciez „zaszczyt” a nie obraza, ale tobie widac prawda zaszkodzila!

    Lecz odciski, na reszte za pozno!!!!!

 4. Sanoczanin pisze:

  Nowy most na na sanie w ciągu obwodnicy i strefa inwestycyjna w jego okolicy na Olchowcach – w podobnej lokalizacji jest już Autosan i Stomil – tak Sanok powinien się rozwijać – wszystkie miasta patrzące w przyszłość maja strefy inwestycyjne i inwestują w infrastrukturę drogowa – niestety sanok przespal z 12 lat…

 5. jako taki pisze:

  Czyli profesor który robił ranking nie wie za jaki okres tak?.Zero konkretów panie burmistrzu ,na razie tylko obietnice

 6. Kto kłamie w żywe oczy? pisze:

  „Sanok czwarty w rankingu zrównoważonego rozwoju wśród podkarpackich samorządów. Badania nad zrównoważonym rozwojem gmin były prowadzone od wielu lat, a wskaźniki na podstawie których został opracowany ranking obejmują aż trzynaście lat”.

  TO JEST FAKT I TAKIE TEŻ INFORMACJE PODAŁY MEDIA!!

 7. @Kto kłamie w żywe oczy? pisze:

  Podpinanie się pod dokonania i sukcesy poprzedników to jak widać stała praktyka w obecnej kadencji!!! O czymś to zresztą świadczy…

 8. Sanok już w XI Rankingu zdobył wysokie, bo 16 miejsce w kategorii polskich miast! pisze:

  WYSZUKANE W SIECI:

  „Sanok zajął 16 pozycję w kategorii polskich miast w ogólnopolskim XI Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego. Wyniki ogłoszono podczas konferencji „Zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy jednostek samorządu terytorialnego” , która odbyła się 3 listopada br. w Sali Kolumnowej Sejmu RP.Współorganizatorami Konferencji byli: Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej Sejmu RP oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.Ranking został przygotowywany pod kierunkiem prof. Eugeniusza Sobczaka z Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej, oddzielnie dla miast na prawach powiatu, gmin miejskich, miejsko-wiejskich i wiejskich. Samorządy oceniano na podstawie niezależnych materiałów zbieranych przez Główny Urząd Statystyczny i Bank Danych Lokalnych, analizie poddając 16 wskaźników pogrupowanych w 3 obszarach rozwoju: gospodarczym, społecznym i ochrony środowiska. Pod uwagę brane były między innymi wydatki majątkowe inwestycyjne, wydatki na transport i łączność, liczba osób pracujących i liczba podmiotów gospodarczych na 1000 mieszkańców.
  – Wyniki rankingu przedstawiają w sposób wiarygodny rozwój polskich jednostek samorządu lokalnego i wskazują liderów. Uzyskane przez nas 16 miejsce w Polsce, w niezależnym rankingu, potwierdza niezaprzeczalnie rozwój Sanoka – mówi dr Wojciech Blecharczyk, Burmistrz Sanoka”.

 9. mieszkaniec pisze:

  Spotkałem się z ….. spotkałem się z … i jeszcze spotkałem się z …. tak w skrócie można opisać powyższe sprawozdanie . Pytam gdzie konkrety. Co z teo ze spotkał się Pan z Zarządem STS w składzie …. jak ludzie nie wiedza co dało takie spotkanie. Kogo to interesuje Panie Burmistrzu że spotyka się Pan z wszystkimi jak nie znamy konkretów !!!!!

  • @mieszkaniec pisze:

   Chciałeś konkrety to je masz! Wyjaśnił ci burmistrz czego dotyczyło spotkanie z dyr. Zespołów Elektrowni Wodnych w Solinie
   „TEMATYKA DOTYCZYŁA ZARÓWNO TWORZONEGO ZATORU NA RZECE OSŁAWIE JAK RÓWNIEŻ EWENTUALNYCH UJĘCIA NA ZASŁAWIU I DALSZYCH KOLEI JEGO PRZEORGANIZOWANIA”
   Wszystko jasne????

 10. Potencjalni inwestorzy ? pisze:

  Jak długo będziemy słuchać o „potencjalnych” inwestorach?

  „Wyzwania jakie stawia przed sobą Tadeusz Pióro to przede wszystkim walka z bezrobociem, migracją mieszkańców i postępującą marginalizacją miasta. Chce to zrobić poprzez rozszerzenie sanockiej strefy ekonomicznej, uzbrojenie jej terenów oraz wprowadzenie ulg podatkowych, co ma przyciągnąć potencjalnych inwestorów. W pozyskiwaniu pieniędzy chce wykorzystać doświadczenie zdobyte w zarządzie
  województwa”.

  W kampanii wyborczej mówił o „potencjalnych” inwestorach, minęło już dwa lata rządów i dalej mówi o „potencjalnych” inwestorach!

 11. POTENCJALNY inwestor pisze:

  Po deklaracji oczekujemy realizacji! Kończ waść z bajkami! Bo i one kiepsko się sprzedają!!!

 12. stachu pisze:

  Trzeba wyjaśnić, dlaczego w Krośnie można a u nas się nie da stworzyć strefę ekonomiczną, przygotować tereny na Olchowcach czy Bykowcach (płasko i szeroko, brak zabudowań), uzbroić je i wtedy można mówić o potencjalnych inwestorach. Muszą mieć coś, co ich zachęci, bo oprócz niskich kosztów pracownika nie ma na razie nic, a w zamian dostają kiepską infrastrukturę, duże odległości np od autostrady, leniwy samorząd i zapewne zmowę obecnych pracodawców i ich opór. Zamiast basenu trzeba przygotować grunt pod takie inwestycje, a wtedy będą i podatki i mieszkańcy z bogatszym portfelem, którzy na taki basen pójdą

 13. autor pisze:

  Hahaha – gwardzisci blachy i reszta sfrustrowanych knurow odsunietych od KORYTA glosno tu kwiczy, a papier i na wasze gw..no laskaw!

 14. @autor pisze:

  Najwięcej tu kwiczy knur, który nawet nie potrafi pisać po polsku. Dlatego jest to kwik tępego analfabety, który ciamka przy korycie i kompromituje swoich….

 15. obiecanki - cacanki pisze:

  Obiecywał w kampani wyborczej i nadal obiecuje!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.