REKLAMA
REKLAMA

Cross Country na Winnej – zakończenie sezonu

MIEJSCE PIASTOWE k. KROSNA. Klub Motocyklowy Rymanów „ETER” zaprasza na drugą edycję Cross Country na Winnej Górze. Impreza odbędzie się 24.10.2010 w miejscowości Miejsce Piastowe i organizowana jest z okazji zakończenia sezonu.

Trasa zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Będą elementy Enduro, Motocross oraz Extream. Szacowana długość okrążenia to ok 9 km. Całość rozkłada się na ponad 40 ha powierzchni, w skład której wchodzi Tor Motocrossowy ” Winna Góra”, oraz cały teren Winnej Góry.

Pierwsza edycja Cross Country cieszyła się bardzo dobrymi opiniami zawodników. Między innymi aktualnego mistrza polski w klasie 4K Sławomira Ulana. Na naszych zawodach, każdy zawodnik znajdzie odpowiednią dla siebie klasę i sprawdzi swą wytrzymałość, oraz technikę na zróżnicowanej trasie.

Będzie to również gratka dla widzów, gdyż zawody tego typu to wspaniałe widowisko, na którym można usłyszeć potężny głos motocykli crossowych i quadów, oraz ich zmagania w trudnym terenie.

ZAPRASZAMY!

21-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)