REKLAMA
REKLAMA

Cross Country na Winnej – zakończenie sezonu

MIEJSCE PIASTOWE k. KROSNA. Klub Motocyklowy Rymanów „ETER” zaprasza na drugą edycję Cross Country na Winnej Górze. Impreza odbędzie się 24.10.2010 w miejscowości Miejsce Piastowe i organizowana jest z okazji zakończenia sezonu.

Trasa zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Będą elementy Enduro, Motocross oraz Extream. Szacowana długość okrążenia to ok 9 km. Całość rozkłada się na ponad 40 ha powierzchni, w skład której wchodzi Tor Motocrossowy ” Winna Góra”, oraz cały teren Winnej Góry.

Pierwsza edycja Cross Country cieszyła się bardzo dobrymi opiniami zawodników. Między innymi aktualnego mistrza polski w klasie 4K Sławomira Ulana. Na naszych zawodach, każdy zawodnik znajdzie odpowiednią dla siebie klasę i sprawdzi swą wytrzymałość, oraz technikę na zróżnicowanej trasie.

Będzie to również gratka dla widzów, gdyż zawody tego typu to wspaniałe widowisko, na którym można usłyszeć potężny głos motocykli crossowych i quadów, oraz ich zmagania w trudnym terenie.

ZAPRASZAMY!

21-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)