REKLAMA
REKLAMA

DAJ SIĘ PORWAĆ DO TAŃCA! JUTRO NABÓR DO ZTL SANOK!

Podróże po kraju i zagranicy, zgrana paczka przyjaciół, taniec,  żywioł, uśmiech i życiowa przygoda – to wszystko czeka na młodych ludzi, którzy dołączą do Zespołu Tańca Ludowego SANOK. W środę, 6 października, o godz. 16:00 w Sanockim Domu Kultury odbędzie się nabór do ZTL SANOK.

Zespół zaprasza do grupy początkującej gimnazjalistów i uczniów początkowych klas szkół ponadgimnazjalnych (liceów, techników itp.) z Sanok i okolic. Wystarczy poczucie rytmu, a reszta… w rękach fachowców.

Oto jak swoją drogę do zespołu wspomina Kamil (obecnie na IV roku studiów w Krakowie), który przetańczył w ZTL SANOK kawał życia, podobnie zresztą jak jego rodzice:

Dawniej przepadałem tylko za piłką nożną i do głowy mi nie przyszło, że mógłbym tańczyć i to jeszcze tańce narodowe.  Dałem się jednak namówić i dziś nie mogę sobie wyobrazić, że mogłoby być inaczej!  Poznałem wspaniałych ludzi i kawał świata. Tańce polskie są super, bo w parze rządzi facet, a dziewczyny… no co tu gadać, lepiej popatrzeć i… zatańczyć. Wciągnęło mnie do tego stopnia, że zamierzam przejść kurs instruktorski i sam uczyć takich tańców!

Zespół Tańca Ludowego SANOK właśnie wrócił z tygodniowych występów w Bułgarii, a już dostał zaproszenie do Warszawy i do Turcji. Na najaktywniejszych  tancerzy czekają m.in. karnety narciarskie.

Więcej o zespole na: www.ztlsanok.pl

ZTL SANOK

05-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)