III kolejka SLU – W meczu na szczycie esanok.pl wygrywa!

SANOK. W dniu 8 listopada br. w ZS nr 3 w ramach III kolejki odbyły się kolejne spotkania Sanockiej Ligi Unihokeja. Pierwszy mecz drużyn Extreme Team i Esanok.pl rozpoczął się dość nerwową grą. Obie drużyny były mono zmotywowane przed walką o pierwsze miejsce.

Już po chwili padły pierwsze bramki. Na pierwsze prowadzenie wychodzi Extreme jednak szybka odpowiedź przeciwników i mamy remis. Karę 2-óch minut otrzymał zawodnik Extreme Team-u – Daniel Stabryła – jednak lider tabeli nie wykorzystał przewagi jednego zawodnika i nadal mieliśmy remis. Na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy esanok.pl wychodzi na prowadzenie po strzale Węgrzyna. Początek drugiej połowy to szybkie doprowadzenie do remisu po strzale Pietrzyckiego. Kolejne minuty to nadal bardzo wyrównane spotkanie . Obie drużyny walczyły ostro o każdy centymetr parkietu. Jednak w końcówce dzięki dwóm bramką Damiana Popka zakończył się zwycięstwem esanok.pl, który to z kompletem punktów prowadzi w tabeli!

Następnie AZS PWSZ Sanok walczył o wygraną z Iwoniczanką. Już w 25 sek. meczu padła pierwsza bramka dla Iwoniczanki. Pierwsza połowa to wyrównany pojedynek zakończony remisem. W drugiej „wyższy bieg” włączyła Iwoniczanka i końcowy wynik nie ucieszył graczy AZS PWSZ Sanok, albowiem przegrali to spotkanie 2:5.

Trzeci mecz rozegrali Wulkanex i PB Budka. Obydwie drużyny mocno walczyły o wygraną. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim wynikiem dla Wulkanex-u, aż 5:1. W drugiej połowie lepiej zaprezentowała się drużyna PB Budka, której to zawodnik – Dawid Pasierbowicz nie krył zadowolenia przy strzeleniu bramki swoim kolegom z byłej drużyny ale jego bramka nie wystarczyła by pokonać Wulkanex. W tym meczu nie obeszło się jednak bez kar, które otrzymali dwaj zawodnicy z PB Budki – Bartłomiej Buczkowicz i Roman Gładysz.

W kolejnym meczu Faher Automatyka bardzo wysoko, bo aż 8:3 pokonał drużynę El-Bud. Największy wpływ na wygraną miał Jakub Mołoń, który strzelił aż 4 bramki dla swojej drużyny.

Ostatnie spotkanie odbyło się pomiędzy AZS PWSW Przemyśl a InterQ. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 dla InterQ. W drugiej połowie meczu dzięki trzem, strzelonym pod rząd bramkom przez Piotra Zadylaka i jednej Dariusza Brejty drużyna InterQ powiększyła przewagą 7:3. Kary w tym meczu zostały nałożone na Gracjana Adamskiego z PWSW Przemyśl, a także na zawodnika InterQ – Dariusza Brejtę – strzelca dwóch bramek w tym spotkaniu.

EXTREME TEAM – ESANOK.PL 3-5 (1:2, 2:3)
(1:01) 1 – 0 Stabryła Daniel #23 – Cybuch Mirosław #33
(2:40) 1 – 1 Mermer Tomasz #88 – Popek Damian #9
(12:10) 1 – 2 Węgrzyn Marek #23
(17:02) 2 – 2 Pietrzycki Bartłomiej #9
(18:48) 2 – 3 Mermer Tomasz #88
(21:40) 3 – 3 Kadłubiec Krzysztof #20
(26:15) 3 – 4 Popek Damian #9 – Węgrzyn Marek #23