UNIHOKEJ: Drużyna Interq najlepsza

SANOK. Zwycięzcą  turnieju unihokejowego jaki odbył się na boisku Orlik przy SP 1 w Sanoku została drużyna Interq! W turnieju udział wzięło sześć drużyn podzielonych na dwie grupy.

W grupie A po komplecie zwycięstw pierwsze miejsce zajęła drużyna Iwoniczanki, która pokonała dość niespodziewanie późniejszego triumfatora turnieju Interq oraz Siłownię Master. W grupie B prym wiódł mistrz SLU Faher Automatyka, który również z kompletem zwycięstw zajął pierwsze miejsce.

Pierwszy półfinał pomiędzy Iwoniczanką a El-Budem rozstrzygnął się już w pierwszej połowie gdzie „mineralni” prowadzili już 5-1. W drugim półfinale było bardziej wyrównane spotkanie po pierwszej połowie drużyny Fahera oraz Interq remisowały. W drugiej połowie więcej zimniej krwi zachowała drużyna Interq i to ona awansowała do finału.

Mecz o trzecie miejsce to powtórka meczu grupowego pomiędzy El-Budem i Faherem. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga mistrza SLU. W drugiej części El-Bud starał się odrobić straty i mimo że wygrał tą cześć 4-2 nie udało się odrobić strat z pierwszej połowy.

W meczu finałowym ekipa Interq chciała się zrewanżować przeciwnikowi za porażkę w meczu grupowym. I udało im się to w  100 %! Zawodnicy Interq kontrolowali cały czas przebieg meczu i po dwóch połowach wygranych po 2-0 mogli się cieszyć ze zwycięstwa w całym turnieju!