REKLAMA
REKLAMA

Kino SDK zaprasza – ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE!!!

SANOK. Wydalony z uczelni tuż przed obroną pracy magisterskiej student wpada na niesamowity trop. Z jego dochodzenia wynika, że Witkacy nie popełnił samobójstwa w 1939 roku.

Rzeczywistość podsuwa kolejne dowody zadziwiającej mistyfikacji… Film Jacka Koprowicza, oparty na dość niesamowitej fabule, przywraca pamięć o Witkacym – człowieku, którego gorzki śmiech znają jego wierni czytelnicy, którego chichot, już zza grobu, usłyszeli nie tak dawno historycy… „Mistyfikacja” z doskonałą obsadą (ojciec i syn Stuhrowie, Karolina Gruszka) w Kinie SDK od piątku do soboty, a potem we wtorek i środę o 17.30.

„Samotny mężczyzna” to udany reżyserski debiut Toma Forda, legendarnego  projektanta Gucciego: perfekcyjna ekspozycja, w której każdy kolor, dźwięk i słowo są na swoim miejscu. Jeden dzień z życia wybitnego profesora – po tragicznym rozstaniu z wieloletnim partnerem. Rewelacyjne aktorstwo (Colin Firth, Julianne Moore), doskonała muzyka (Abel Korzeniowski). W Kinie SDK od piątku do środy (bez poniedziałku) o godz. 20.00

Od 16 lipca w Kinie SDK „Toy Story 3” i „Saga Zmierzch: Zaćmienie”.

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 SANOK,
tel. +48 (13) 463 10 42
www.sdksanok.pl


ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE!!!

Do wygrania podwójne zaproszenie do Kina Sanockiego Domu Kultury na seans filmu „Mistyfikacja” lub „Samotny mężczyzna”.

Aby zdobyć podwójne zaproszenie wystarczy wysłać na adres konkurs@p24.pl wiadomość e-mail z dopiskiem (w tytule) KONKURS „MISTYFIKACJA” lub „SAMOTNY MEZCZYZNA” zawierającą swoje imię, nazwisko, numer telefonu. Na e-maile czekamy do piątku (25 czerwiec), do godziny 12.00.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godz. 12.00-14.00

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl oraz www.sanok24.pl

Źródło: SDK

24-06-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)