REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Koleżanki z klasy dusiły, kopały i groziły śmiercią

PODKARPACIE. Dwie dziewczyny w wieku 18 i 19 lat zostały zatrzymane przez jarosławskich policjantów. W piątek zaatakowały i dotkliwie pobiły swoją 17-letnią szkolną koleżankę. Groziły jej śmiercią, gdyby powiadomiła o sprawie Policję.

Dyżurny jarosławskiej komendy o tym zdarzeniu został powiadomiony telefonicznie, przez pobitą dziewczynę.  Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.  17-latka powiedziała, że została brutalnie pobita przez swoje szkolne koleżanki. Napastniczki biły dziewczynę po twarzy,  szarpały za włosy, uderzały kolanem w brzuch, oraz dusiły. Dziewczyny groziły jej śmiercią w przypadku, gdy zawiadomi o tym policjantów.

Funkcjonariusze wspólnie z pokrzywdzoną rozpoczęli poszukiwanie nastolatek, które ukryły się w pobliskich ogródkach działkowych. Obie zostały zatrzymane i przewiezione do komendy, gdzie usłyszały zarzut pobicia. Swoje zachowanie tłumaczyły tym, że były ze swoją ofiarą w konflikcie.

Źródło:KWP

23-06-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)