REKLAMA
REKLAMA

ODPOWIEDŹ BURMISTRZA SANOKA NA LIST OTWARTY RADNYCH

Dziwne, że Państwo Radni tak mocno zareagowali na jeden spośród zagranicznych wyjazdów. Rozumiem jednak, że w okresie wyborczym zwykłe rzeczy urastają do rangi sensacji.

Jeżeli chodzi o wyjazd na doroczne święto, które miało miejsce w naszym mieście partnerskim Gyöngyös w dniach 10-12 września, to jeszcze raz powtarzam, że była to rewizyta, która odbyła się na zaproszenie Burmistrza Miasta Gyöngyös. Podobne, prywatne odwiedziny Sanoka, pod patronatem Burmistrza Gyöngyös zorganizowali Węgrzy w lipcu br. Wzięła w nich udział grupa przedsiębiorców i pracowników Urzędu Miasta w Gyöngyös.

Co do finansowania wrześniowej wizyty, podkreślam, że z budżetu Miasta na tenże wyjazd nie zostały wydatkowane żadne pieniądze i nikt z pracowników, czy radnych nie rozliczał delegacji. Wszystkie koszty uczestnicy pokryli z własnych środków.

Wszelkie insynuacje oraz niektóre komentarze, jakie ukazały się pod listem otwartym radnych (z 20 października) na portalu e-sanok, są to zwykłe pomówienia. A może dotyczą one powrotu innej grupy, która niedawno odwiedziła jedno z europejskich miast?

Burmistrz Miasta Sanoka
Wojciech Blecharczyk

20-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)