REKLAMA
REKLAMA

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym dla młodych fotografów nt. „Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny”.

Tematem konkursu jest przedstawienie bogactwa przyrodniczego i krajobrazowego Bieszczadzkiego Parku Narodowego i jego różnorodności biologicznej.

Konkurs adresowany jest do wszystkich osób fotografujących w wieku 13-21 lat. Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodziców.

Konkurs składa się z 3 kategorii tematycznych:
Kategoria I – rośliny i grzyby
Kategoria II – zwierzęta
Kategoria III – krajobraz (w tym m.in. pejzaż, obiekty kulturowe w krajobrazie, zjawiska pogodowe, itp.).

Celem konkursu jest zainteresowanie młodych ludzi poznaniem przyrody Bieszczadzkiego Parku Narodowego, uwrażliwianie na jej piękno, zagrożenia i konieczność ochrony oraz upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki.

Jury powołane przez Organizatora dokona kwalifikacji prac biorąc pod uwagę interpretację tematu oraz jakość, oryginalność, wyjątkowość i walory artystyczne nadesłanych prac. Dla zwycięscy konkursu zorganizowana będzie wystawa fotografii wraz z katalogiem, ufundowana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Konkurs rozpoczął się 20 sierpnia 2010 r. i potrwa do 30 września 2010 r.

Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.bdpn.pl oraz w regulaminie.

Karta Zgłoszeniowa
Regulamin

UM Sanok

14-09-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)