REKLAMA
REKLAMA

Otwarcie sezonu łyżwiarskiego. Sanoczanie z medalami

W dniach 2 i 3 października 2010 roku rozgrywane były Ogólnopolskie Zawody Rankingowe i Puchar Polski w short-tracku.

W sobotę miało miejsce oficjalne otwarcie sezonu łyżwiarskiego w Polsce którego dokonał Prezes Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego Kazimierz Kowalczyk wraz z Burmistrzem Miasta Sanoka Wojciechem Blecharczykiem.

W rywalizacji wzięło udział ponad 180 zawodniczek i zawodników z Polski i Ukrainy w tym 26 reprezentantów UKS MOSiR Sanok i 7- miu SKŁ Górnik Sanok. Dużą atrakcją była rywalizacja zawodników kadry narodowej walczących o prawo startu w nadchodzącym Pucharze Świata.

Z naszych zawodników najlepiej spisali się przedstawiciele najmłodszych kategorii wiekowych. Na listę medalistów wpisali się: Anna Jasik na dystansach 500 i 333m zajmując odpowiednio 2 i 3 lokatę, Karolina Zdziebko na dystansach 333 i 222 m z medalem brązowym i srebrnym, Gabriela Miccoli z medalem złotym na dystansie 222 m oraz ekipa chłopców , którzy na obu dystansach zajmowali takie same miejsca – Maciej Brzeżawski 2 x złoto, Michał Pawłowski 2 x srebro i Kacper Kondrat 2 x brąz.

Z pozostałych naszych reprezentantów najlepiej spisali się Mateusz Bobko i Hubert Staruchowicz, którzy w mocno obsadzonej konkurencji juniorów C uplasowali się odpowiednio na 6 i 7 miejscu oraz Maja Kustra w kategorii junior B zajmując 6-te miejsce w wieloboju.

Sanoczanie nie mają się czego wstydzić – z tyłu Anna Jasik i Gabriela Miccoli a w pierwszym rzędzie Karolina Zdziebko, Maciej Brzeżawski, Michał Pawłowski, Kacper Kondrat i Alex Florczak.

FOTO: Radosław Kondrat


04-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)