REKLAMA
REKLAMA

Plebiscyt eSanok.pl: Na kogo oddasz swój głos w wyborach na Burmistrza Miasta Sanoka?

Już dzisiaj poprzyj swojego kandydata na Burmistrza Miasta Sanoka w naszym plebiscycie. W ten sposób możesz przyczynić się do jego sukcesu, pokazując innym, który kandydat ma rzeczywistą szansę na elekcję.

Plebiscyt trwa od dnia dzisiejszego do 19 listopada, godziny 23:00. Wyniki będą publikowane na bieżąco (w czasie rzeczywistym) na głównej stronie serwisu eSanok.pl. 19 listopada, po zakończeniu plebiscytu na łamach serwisu opublikujemy ostateczny wynik naszej ankiety.

Jak wziąć udział w głosowaniu?

Głosowanie w plebiscycie odbywa się drogą SMSową. Aby zagłosować na swojego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 71068, a w treści SMSa wpisać kod danego kandydata (kandydaci wymienieni w porządku alfabetycznym):

  • Blecharczyk Wojciech – SMS o treści TC.ES.4 na numer 71068
  • Miklicz Sławomir – SMS o treści TC.ES.5 na numer 71068
  • Pruchnicki Wojciech – SMS o treści TC.ES.6 na numer 71068
  • Struś Bogdan – SMS o treści TC.ES.7 na numer 71068
  • Wydrzyński Jan – SMS o treści TC.ES.8 na numer 71068

Usługa SMS dostępna jest w sieciach Orange, Plus GSM, Era i PLAY. Koszt jednego SMSa wynosi 1,22zł w tym VAT. Po wysłaniu SMSa otrzymasz potwierdzenie wzięcia udziału w Plebiscycie. Jeśli w przeciągu 30 minut od wysłania SMSa nie otrzymasz wiadomości zwrotnej, skorzystaj z formularza reklamacyjnego – tutaj. Usługi Premium SMS dostarcza Dotpay. Plebiscyt odbywa się zgodnie z regulaminem usług i serwisów SMS Dotpay.

12-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook