REKLAMA
REKLAMA

Policjanci zatrzymali podpalacza

POWIAT SANOCKI. Na przełomie ostatnich dwóch miesięcy w miejscowości Jaćmierz w powiecie sanockim spłonęły trzy budynki gospodarcze. W wyniku prowadzonych czynności, policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę tych podpaleń. Dziś młody mężczyzna stanie przed sądem.


Do pożarów dochodziło zawsze po zmroku lub w nocy, w listopadzie i grudniu. Od początku było wiadomo, że jest to wynik działania podpalacza. Świadczyły o tym zebrane przez policjantów dowody i  ślady zabezpieczone na miejscu zdarzeń. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili sprawcę tych podpaleń.

20-letni podpalacz, mieszkaniec powiatu sanockiego, został zatrzymany przez policjantów we wtorek. W trakcie przesłuchania nie potrafił podać powodów, dla których podkładał ogień pod zabudowania.

Jeszcze tego samego dnia w komendzie Policji, mężczyzna usłyszał zarzuty włamania do niezamieszkanego budynku, usiłowania podpalenia i trzech podpaleń. Przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów. Wartość strat oszacowano w sumie na kwotę około 70 tys. zł. Na szczęście w wyniku pożarów nikt nie został ranny.

20-letni sprawca podpaleń stanie dziś przed sądem.

KPP Sanok

16-12-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: