REKLAMA
REKLAMA

Sanok wyróżniony

Miasto Sanok zostało laureatem II edycji ogólnopolskiego konkursu Mistrz Turystyki, Gastronomi i Rozrywki. Jako jedyny samorząd w Polsce otrzymało „Wyróżnienie Roku 2010” w kategorii: „wypoczynek w mieście”.

Wręczenie wyróżnień odbyło się 2 października br. podczas gali w Sosnowcu. Nagrodę w imieniu Burmistrza Miasta Sanoka, odebrał Konrad Białas – Naczelnik Wydziału Promocji, Rozwoju i Kultury Urzędu Miasta w Sanoku.

W konkursie oceniano miejscowości pod względem atrakcji, zakwaterowania, dostępności, gastronomii. Sanok po raz kolejny udowodnił, że ma świetnie przygotowaną bazę turystyczno-noclegową do goszczenia turystów. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że zostało przyznane przede wszystkim na podstawie opinii i ocen odwiedzających. Prowadzone były także badania, mające na celu ocenę stopnia jakości usług w zakresie szeroko pojętej turystyki i wypoczynku. Wyniki badań oraz suma wszystkich głosów spływających do redakcji zadecydowały o pozycji na liście laureatów. Organizatorem konkursu jest WYDAWNICTWO REGIONY, właściciel portalu turystycznego www.turystycznyszlak.pl, wydawca magazynów „Naszym Szlakiem” i „Turystyczny Szlak”.

UM Sanok

04-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)