REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

SKA – ANDRZEJKI z BLADYMI LOKAMI

SANOK. Kiedy czas wyborów dobiega końca, a czas Andrzejek w tle Klub Rudera zaprasza na niebywale ciekawy energetyczny koncert – bardzo popularnej grupy z Wrocławia. Mowa jest o grupie Blade Loki która już w najbliższy piątek 26.11.2010 wystąpi w Sanockim  Klubie Rudera przy ul. Podgórze 3.

Blade Loki wykonują melodyjną odmianę punk-rocka, jednocześnie łącząc ją z Hard Core, Reggae i Ska. Zespół powstał w 1992 roku we Wrocławiu. Tuż po wydaniu debiutackiej płyty „Młodzież olewa” zostali okrzyknięci jednym z 3 debiutów 1995 roku (obok Liroya i Justyny Steczkowskiej) i zyskali wierne grono fanów. Po 5 latach zespół w zmienionym składzie (za mikrofonem stanęła Agata Polic) wydał kolejny album zatytułowany „Blada Płyta”, natomiast dwa lata później na sklepowych półkach pojawił się trzeci krążek „Psy i Koty” – sprzedaż rozciągnęła się również na Słowację I Czechy. Płyta osiągnęła spory sukces dzięki czemu Blade mogły wystąpić na jednym z największych festiwali w Europie – Przystanku Woodstock.

BLADE LOKI – Psy i Koty

Ponadto jeden z utworów wykonanych podczas koncertu znalazł się w filmie pt. „Przystanek Woodstock – Najgłośniejszy Film Polski”. Przełomowym momentem w bladej historii było jednak ukazanie się czwartego albumu „… no pasaran”. Tytułowy utwór był promowany w licznych stacjach telewizyjnych oraz radiowych a wytwórnia S.P.RECORDS postanowiła umieścić go na składance „Bez Obciachu”obok szlagierów takich zespołów jak: Kult, Hey, Abra Dab, Cool Kids Of Death, Happysad i wielu innych.

Zespół miał również okazję wykonać “No Pasaran” na żywo w programie „Kuba Wojewódzki Show” ugruntowując sobie w ten sposób pewne miejsce w czołówce polskich zespołów alternatywnych. Pomimo dużego powodzenia czwartej płyty zespół nie spoczął na laurach. Po blisko trzyletniej pracy nad nowym materiałem w maju 2009 ukazał się krążek „Torpedo Los”. Na płycie mamy okazję usłyszeć dwie wokalistki – w związku z długoterminowym wyjazdem Agaty za granicę, za mikrofonem stanęła również Agnieszka „Majka Niemczynowska” nagrywając część utworów. Z udziałem Majki odbyła się również jesienna trasa „Torpedo Live Tour 2009”.

W styczniu 2010 po powrocie Agaty do kraju, zespół ponownie nawiązał z nią współpracę i zespół postanowił ponownie odwiedzić Podkarpacie m.in. Sanok.

Suportami w Sanoku będą zespół Skandal z Krakowa oraz Burek Dobry Pies z Zagórza.

26.11.2010
Sanok Klub Rudera
godz 19:00
Bilety 15zł  do nabycia Sanok Klub Rudera lub e-mailowo: milysnk@o2.pl, w dniu koncertu 20zł

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy podczas Andrzejkowego Wieczoru!


23-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.