REKLAMA
REKLAMA

SKA – ANDRZEJKI z BLADYMI LOKAMI

SANOK. Kiedy czas wyborów dobiega końca, a czas Andrzejek w tle Klub Rudera zaprasza na niebywale ciekawy energetyczny koncert – bardzo popularnej grupy z Wrocławia. Mowa jest o grupie Blade Loki która już w najbliższy piątek 26.11.2010 wystąpi w Sanockim  Klubie Rudera przy ul. Podgórze 3.

Blade Loki wykonują melodyjną odmianę punk-rocka, jednocześnie łącząc ją z Hard Core, Reggae i Ska. Zespół powstał w 1992 roku we Wrocławiu. Tuż po wydaniu debiutackiej płyty „Młodzież olewa” zostali okrzyknięci jednym z 3 debiutów 1995 roku (obok Liroya i Justyny Steczkowskiej) i zyskali wierne grono fanów. Po 5 latach zespół w zmienionym składzie (za mikrofonem stanęła Agata Polic) wydał kolejny album zatytułowany „Blada Płyta”, natomiast dwa lata później na sklepowych półkach pojawił się trzeci krążek „Psy i Koty” – sprzedaż rozciągnęła się również na Słowację I Czechy. Płyta osiągnęła spory sukces dzięki czemu Blade mogły wystąpić na jednym z największych festiwali w Europie – Przystanku Woodstock.

BLADE LOKI – Psy i Koty

Ponadto jeden z utworów wykonanych podczas koncertu znalazł się w filmie pt. „Przystanek Woodstock – Najgłośniejszy Film Polski”. Przełomowym momentem w bladej historii było jednak ukazanie się czwartego albumu „… no pasaran”. Tytułowy utwór był promowany w licznych stacjach telewizyjnych oraz radiowych a wytwórnia S.P.RECORDS postanowiła umieścić go na składance „Bez Obciachu”obok szlagierów takich zespołów jak: Kult, Hey, Abra Dab, Cool Kids Of Death, Happysad i wielu innych.

Zespół miał również okazję wykonać “No Pasaran” na żywo w programie „Kuba Wojewódzki Show” ugruntowując sobie w ten sposób pewne miejsce w czołówce polskich zespołów alternatywnych. Pomimo dużego powodzenia czwartej płyty zespół nie spoczął na laurach. Po blisko trzyletniej pracy nad nowym materiałem w maju 2009 ukazał się krążek „Torpedo Los”. Na płycie mamy okazję usłyszeć dwie wokalistki – w związku z długoterminowym wyjazdem Agaty za granicę, za mikrofonem stanęła również Agnieszka „Majka Niemczynowska” nagrywając część utworów. Z udziałem Majki odbyła się również jesienna trasa „Torpedo Live Tour 2009”.

W styczniu 2010 po powrocie Agaty do kraju, zespół ponownie nawiązał z nią współpracę i zespół postanowił ponownie odwiedzić Podkarpacie m.in. Sanok.

Suportami w Sanoku będą zespół Skandal z Krakowa oraz Burek Dobry Pies z Zagórza.

26.11.2010
Sanok Klub Rudera
godz 19:00
Bilety 15zł  do nabycia Sanok Klub Rudera lub e-mailowo: milysnk@o2.pl, w dniu koncertu 20zł

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy podczas Andrzejkowego Wieczoru!


23-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)