REKLAMA
REKLAMA

Skradziono mercedesa sprintera ekipy produkcyjnej serialu „1920. Biało-czerwoni”! Na znalazcę czeka nagroda

SANOK. Biały z charakterystycznymi czerwonymi tylnymi drzwiami, o numerach WPR 7C27 – to opis mercedesa sprintera należącego do ekipy produkcyjnej serialu „1920. Biało-czerwoni”, która przyjechała na plan zdjęciowy do Sanoka. Samochód zniknął dzisiejszej nocy z parkingu hotelu „Dom Turysty”. Filmowcy zapewniają, że to nie auto jest ważne, ale to, co znajdowało się w środku.

W samochodzie znajdowały się cenne elementy scenograficzne. Ich brak stwarza ogromne problemy w dalszej części produkcyjnej serialu – mówi z ubolewaniem Aleksander Calski, producent historyczno-patriotycznego serialu opowiadającego o walce o niepodległość w 1920 roku.

Zdjęcia do serialu są kręcone na Podkarpaciu, m.in. w Jarosławiu, Rzeszowie i Sanoku.

Każda godzina zwłoki, to ogromne straty
Producenci serialu zapewniają, że na osobę, która przyczyni się do znalezienia mercedesa wraz z zawartością czeka nagroda. Zachęcamy zatem wszystkich, którzy posiadają informacje w sprawie skradzionego samochodu o kontakt z redakcją pond numerem tel: 13 46 44 338 (zapewniamy pełną anonimowość) lub policją 997.

17-09-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)