REKLAMA
REKLAMA

Sukcesy sanoczan w DH

SANOK/ZAKOPANE. Niemałym sukcesem może pochwalić się Artur Hryszko, uczeń Gimnazjum nr2 w Sanoku, który zdobył II-m-ce w klasyfikacji generalnej  Pucharu Polski Amatorów na koniec cyklu zawodów downhillowych „Joy Ride Open Series”.


Finał tej dyscypliny rozegrany został 25 września na stoku Harendy w Zakopanem. W konkursie uczestniczyli zawodnicy z całej Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. 14-letni Artur Hryszko startował w kategorii „Kadeci” i po raz trzeci w tym sezonie stanął na podium; dwukrotnie m-ce II w Zakopanem i raz m-ce III w Myślenicach. Na uwagę zasługuje fakt, że był to debiutancki rok tego zawodnika, są zatem duże szanse na kolejne, jeszcze większe sukcesy. Z talentu i osiągnięć syna cieszą się przede wszystkim rodzice, którzy jego rozwój powierzyli w ręce dobrze już znanego w świecie DH, mistrza Polski, Wojciecha Koniuszewskiego.
Warto podkreślić, że na większości zwodów tego typu, Sanok reprezentowany jest przez szerszą grupę zwolenników downhillu, jak chociażby Szymona Kobylarskiego, Bartosza Osenkowskiego, Kamila Gładysza i innych.

12-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)