REKLAMA
REKLAMA

Trzech na jednego! Pobicie 36-latka w Sanoku

SANOK. Sanoccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 15, 20 i 23 lat. Są oni podejrzani o pobicie 36-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W sobotę około godz. 22 dyżurny komendy Policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu w okolicy ul. Iwaszkiewicza w Sanoku 36-letniego mężczyzny. Natychmiast skierował tam policjantów, którzy na miejscu zastali pokrzywdzonego. Ustalili, że robił on zakupy w sklepie. W pewnym momencie  między nim a trzema innymi mężczyznami, również przebywającymi na terenie sklepu, doszło do ostrej wymiany zdań. Gdy wyszedł na zewnątrz został zaatakowany przez te osoby i pobity. Następnie sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia, jednak policjanci szybko ich zatrzymali.

Sprawcami pobicia okazali się mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 15, 20 i 23 lat.

Dwaj starsi usłyszeli już zarzuty. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. 15-latek za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

KPP Sanok

04-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)