REKLAMA
REKLAMA

Wiosna, lato, jesień, zima… w Miejskiej Bibliotece oraz wernisaż wystawy „Woda – nie woda”

SANOK. 8 października (piątek) o godz. 17.00, w nowo oddanej do użytku po kapitalnym remoncie czytelni Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku odbędzie się wernisaż wystawy prac uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sanoku (ul. Robotnicza).

Rysunki, obrazy, kilimy, witraże, zabawki, ozdoby i kwiaty z papieru czy też wyroby pracowni stolarskiej pogrupowane i zaprezentowane zostaną według czterech pór roku.

Ekspozycja czynna będzie do końca miesiąca.

Zapraszamy!


„Woda – nie woda”, czyli jesienna prezentacja sanockich fotografików

Jak co roku, w październiku, nasz rodzimy Klub Fotografików zaprasza do MBP na wystawę fotografii. Tym razem tematem prac będzie „Woda – nie woda”.

Swoje fotografie zaprezentują: Władysław Szulc, Wacław Kozioł, Marian Kraczkowski, Dorota Stafij, Maria Kępa, Rafał Węgrzyn, Iwona Niezgoda, Barbara Czernek, Anna Padamczyk i Danuta Geldner.

Na wernisaż zapraszamy 11 października (poniedziałek), o godz. 18, do sali wystaw sanockiej biblioteki. Ekspozycja będzie czynna do końca października.

06-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)